Az országgyűlési képviselő hozzátette, hogy „ezért sem fogadható el, hogy kisajátítsa azt egy párt vagy bármilyen politikai mozgalom, mint pl. az LMBTQSTB-lobbi a zászlóival”.
Fogjunk össze és védjük meg közösen az értékeinket! Hit, család, nemzet - a Hetek ezért dolgozik. Állj mellénk te is: hetek.hu/tamogatas
Mint arról beszámoltunk, alig telt el huszonnégy óra a kihelyezésük óta, vasárnapra Dunába dobálták az erzsébet-hídi Pride-zászlókat. A Városháza akkor megerősítette a hírt, és az önkormányzat álláspontja szerint egyértelműen tudatos károkozásként, szándékos rongálásként értékelik a történteket, és jogi útra terelik az ügyet a hatóságoknál.