A Hetek ünnepi előfizetői akciójában a nyomtatott és online hetilap csomagra előfizetők között több mint 80 értékes nyereményt sorsolunk ki. A fődíj egy Dacia Sandero személyautó. Minden az akció keretében előfizető olvasónk hetekes maszkot kap ajándékba. Részletek a hetilapban és a hetek.hu/elofizetes oldalon.
A bandát kezdetektől fogva jellemezte a kicsapongó életmód, a mai napig leghíresebb, 90-es években kiadott albumaikat szinte teljesen részegen vagy bedrogozva vették fel, a turnék alatt pedig hírhedtté váltak a bérelt házakban tartott partijaikról. Az öt zenész közül a legtöbben már gyerekkoruk óta ismerték egymást. Már tizenkét éve együtt játszottak a Kornban, amikor 2005. február 22-én mindenki számára sokkoló bejelentést tettek: Brian Welch, becenevén Head, kilép a Kornból, mert ,,elfogadta Jézus Krisztust megváltójának, és a zenei karrierjét ezek után neki szeretné szentelni”. Nem sokkal a történtek után meglátogatta őt egykori zenésztársa, a Fieldy névre hallgató Reginald Arvizu, a Korn basszusgitárosa. Fieldy elmondása szerint sosem látta előtte ilyen jó bőrben a barátját, a kisugárzása pedig teljesen megváltozott. Elköszönéskor Head kifejezte reményét azzal kapcsolatban, hogy talán egyszer Fieldy is megtalálja majd Jézust, és neki is meg fog változni az élete.
Reginald Arvizu 1969-ben született egy Bakersfield nevű kaliforniai kisvárosban. Édesapja, az idősebb Reginald (vagy ahogy a barátai hívták, Reggie) is zenész volt, aki a zenélés mellett alkalmi munkákból, főleg szőnyegtisztításból tartotta el a családját. A kis Reginald mondhatni mindeközben a színpadon nőtt föl, nemegyszer hagyták ott szülei a színpadi lépcső mellett mózeskosárban, miközben besegítettek a felszerelés cipelésében. Az otthoni garázspróbák során Reggie általában a fiát kérte meg, hogy hozzon ki sört – melyre szépen lassan a tizenkét éves Reginald is rászokott, majd miután megtalálta apja titkos drogkészletét, abból is fogyasztani kezdett. Az otthoni próbák és ivászatok nemegyszer erőszakos dulakodásokba fordultak át, volt alkalom, hogy Fieldynek saját anyját kellett megmentenie apjától. A viharos kapcsolat végül véget ért; Reginaldot a gimnázium első napján hazaérve fogadta a hírrel apja: elválnak édesanyjával.
Fieldy élete ettől a ponttól kezdett el – ahogy ő fogalmaz – egyre mélyebbre csúszni a sötétségben. Mivel apjánál maradt (aki gyakran turnézott és keveset volt otthon), nagyon sok időt töltött egyedül, amit arra használt, hogy temérdek házibulit rendezzen. Bár szülei nagyon jól tudták, hogy mi történik otthon, apja nem igazán foglalkozott vele, de akkor sem esett szó életviteléről, amikor édesanyját látogatta. Fieldy tisztában volt vele, hogy egyikük sem támogatja azt, amit önmagával tesz, mégsem kapott egy ítélkező szót sem, csak feltétel nélküli szeretetet. Elmondása szerint végül ez volt az egyik kulcs abban, hogy ott tudta hagyni az önpusztító életet.